На тепломережах Харкова за добу усунули 26 дефектів

16:50  |  08.11.2022
На тепломережах Харкова за добу усунули 26 дефектів

Фото: city.kharkov.ua

Робітники КП «Харківські теплові мережі» за добу усунули 26 дефектів на внутрішньоквартальних та магістральних трубопроводах та трубопроводах гарячого водопостачання.

Як повідомили на підприємстві, проте найбільше проблем додають теплоенергетикам внутрішньобудинкові мережі, тому що на них необхідно не лише усувати дефекти, а й оперативно розповітрювати систему у процесі підготовки до пуску тепла.

«Через перепади напруги це доводиться робити кілька разів. Найбільше внутрішньобудинкових дефектів виникає в спальних районах міста, Салтівському та Київському, які найбільше постраждали під час обстрілів. За всіх проблем передпускові роботи продовжуються в рамках графіка», — пояснили на ХТМ.

Також у КП «Харківські теплові мережі» наголосили, що ремонтні роботи виконують з урахуванням економії ресурсів – ретельно контролюють обсяги підживлення та нагрівання теплоносія.

«Головне – не допустити перегрівів, надмірних витрат газу та всіх необхідних енергоресурсів, які ще знадобляться для зимової частини опалювального сезону», – наголосили на ХТМ.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: