На Слобожанському напрямку ворог зосереджував зусилля на утриманні зайнятих рубежів — Генштаб ЗСУ

18:53  |  08.06.2022
На Слобожанському напрямку ворог зосереджував зусилля на утриманні зайнятих рубежів - Генштаб ЗСУ

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На Слобожанському напрямку ворог зосереджував зусилля на утриманні зайнятих рубежів. Здійснив обстріли цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Уди, Питомник, Ртищівка, Іванівка, Гусарівка та інших. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Українські воїни ведуть оборонні бойові дії в районі населеного пункту Довгеньке.

На Слов’янському напрямку українські військові успішно протидіють спробам ворога покращити тактичне положення в напрямку міста Слов’янськ. Окупанти зосереджують зусилля на підготовці для подальших наступальних дій.

Противник обстріляв цивільну інфраструктуру в районах Вільного, Адамівки, Долини й Тетянівки. Завдав авіаудару по Слов’янську.

Повідомляється, що на тимчасово захоплених територіях України окупанти продовжують здійснювати заходи адміністративно-поліцейського режиму, проводити обшуки цивільних мешканців, грабувати та знищувати місцеву інфраструктуру.

Українські захисники завдають втрат російським окупантам на всіх напрямках, де тривають активні бойові дії, та стійко тримають оборону.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що окупанти перекинули в район селища Веселе в Харківській області одну батальйонно-тактичну групу.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: