На Північній Салтівці «Харківводоканал» підключає внутрішньобудинкові комунікації

14:33  |  13.08.2022
На Північній Салтівці «Харківводоканал» підключає внутрішньобудинкові комунікації

Фото: city.kharkov.ua

Бригади Салтівського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» відновлюють та підключають внутрішньобудинкові комунікації жителям Північної Салтівки.

Як повідомили у КП «Харківводоканал», робітники оперативно готують до подачі води мережі будинку на вул. Дружби Народів, який постраждав від обстрілів.

За словами майстра дільниці Вікторії Сущенко, вже підключені комунікації на двох вводах, що забезпечують водою 1-7-й під’їзди, на черзі роботи з відновлення водопостачання та водовідведення у 8-10-му під’їздах.

«До Північної Салтівки ставлення у всіх комунальників міста особливе. Цей район найбільше постраждав від ворожої агресії. Майже у всіх будинках тією чи іншою мірою зруйновано різні комунікації, вибиті вікна та двері, траплялися загоряння та пошкодження на даху будівель. Але зараз у цьому районі вже відносне затишшя, і комунальні служби намагаються відновити житловий стан у найменш постраждалих від обстрілу будинках. Підключення комунікацій ведемо системно, одночасно виконуємо заміну запірної арматури, щоб за необхідності мати можливість індивідуально перемикати чи відключати споживачів від загальних внутрішньобудинкових систем», — зазначила Вікторія Сущенко.

Вона наголосила, що головне в роботі дільниці сьогодні — забезпечити якнайбільше споживачів послугами, щоб люди могли повернутися у свої квартири та будинки.

«Не всі мешканці постраждалих будинків покинули місто, багато хто винаймає житло в інших районах, що досить витратно. Та й переживають за залишене майно, приїжджають, питають, коли все поновиться. Ми намагаємося реагувати на всі заявки, іноді підключаємо навіть одного абонента, що заїхав. Працівники нашої дільниці — жителі Салтівки, тому проблеми людей, які тут проживають, нам добре знайомі. Одночасно з відновленням внутрішньобудинкових систем проводимо підготовку об’єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період», — повідомила майстр дільниці.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: