Перейти до контенту
СтаттіНовиниПогодаКарта тривогКаталог компаній
Новини Харкова Опубліковано

На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили три атаки, на Куп’янському росіяни штурмували один раз – Генштаб ЗСУ

На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили три атаки, на Куп’янському росіяни штурмували один раз – Генштаб ЗСУ
Фото Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників. Загалом від початку доби відбулося 72 бойових зіткнення. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Від обстрілів з території російської федерації потерпіли прикордонні населені пункти, зокрема Велика Писарівка, Середина Буда, Проходи Сумської області.

Українські воїни сьогодні зупинили три атаки ворога в районі Вовчанська, Глибокого та в бік Петро-Іванівки на Південно-Слобожанському напрямку.

На Куп’янському напрямку агресор один раз здійснював штурмові дії в районі Піщаного.

Читайте також — Новини Харкова

Усі матеріали розділу