На Харківському напрямку в районі населеного пункту Тихе триває бій, на Куп’янському від початку доби відбулося вже шість боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

15:16  |  07.06.2024
На Харківському напрямку в районі населеного пункту Тихе триває бій, на Куп'янському від початку доби відбулося вже шість боєзіткнень - Генштаб ЗСУ

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Від початку доби кількість бойових зіткнень вже зросла до 34. Найбільшу активність окупанти проявляють на Покровському напрямку. Сили оборони стримують ворожі атаки. На цей час триває 16 боєзіткнень вздовж всієї лінії фронту. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Росіяни зі своєї території продовжують бити керованими авіаційними бомбами по Харківщині. З Белгорода ворог завдав два удари з використанням чотирьох КАБів по Липцях. В районі населеного пункту Тихе триває бій.

Дещо активізувалися російські окупанти на Куп’янському напрямку. Від початку доби тут відбулося вже шість боєзіткнень в районах Синьківки, Піщаного та Дружелюбівки. Поблизу Греківки дві штурмові дії ворога ще тривають. Втрат позицій не допущено.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: