Перейти до контенту
СтаттіНовиниПогодаКарта тривогКаталог компаній
Новини Харкова Опубліковано

На Харківському напрямку росіяни атакували один раз, на Куп’янському окупанти здійснили дві безрезультатних спроби просунутися вперед – Генштаб ЗСУ

На Харківському напрямку росіяни атакували один раз, на Куп’янському окупанти здійснили дві безрезультатних спроби просунутися вперед – Генштаб ЗСУ
Фото Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Від початку доби на фронті відбулося 62 бойових зіткнення. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян. Разом з тим, окупанти продовжують зосереджувати зусилля на Покровському та Торецькому напрямках. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Від російських артилерійських обстрілів сьогодні постраждали населені пункти Попівка та Степок Сумської області. Під авіаударами були Степок, Миропільське, Покровка, Петрушівка, Велика Писарівка Сумської області.

На Харківському напрямку з початку доби противник один раз атакував позиції наших захисників в районі Кам’янки.

На Куп’янському напрямку ворог з початку доби здійснив дві безрезультатних спроби просунутися до наших укріплень в районі Загризового.

Читайте також — Новини Харкова

Усі матеріали розділу