На Харківському напрямку противник намагається не допустити просування Сил оборони України в напрямку кордону — Генштаб ЗСУ

18:29  |  10.06.2022
На Харківському напрямку противник намагається не допустити просування Сил оборони України в напрямку кордону - Генштаб ЗСУ

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На Харківському напрямку противник намагається не допустити просування підрозділів Сил оборони України в напрямку Державного кордону. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Агресор обстріляв наші підрозділи, з метою сковування їх дій, із мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню в районах населених пунктів Харків, Кринична, Гусарівка, Байрак та Чепіль.

На Слов’янському напрямку підрозділи противника ведуть підготовку до відновлення наступу на місто Слов’янськ. Ворог обстрілював з артилерії райони населених пунктів Долина, Червона Поляна, Нова Дмитрівка, Грушуваха та Дібрівне.

Повідомляється, що підрозділи Сил оборони України продовжують завдавати суттєвих втрат військам противника та стійко тримати оборону на всіх напрямках.

Противнику все важче поповнювати підрозділи, що зазнали втрат внаслідок ведення війни на території України. Проблему комплектування загарбники намагаються вирішити шляхом обіцянок сприятливих фінансових умов та введення короткострокових контрактів на проходження військової служби.

Подібні контракти самі окупанти називають «в одін конєц».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: