На Харківщини вилучили підпільні підакцизні товари на суму понад 100 тисяч гривень

16:29  |  01.12.2022
На Харківщини вилучили підпільні підакцизні товари на суму понад 100 тисяч гривень

Фото: hk.npu.gov.ua

З торговельних приміщень працівники поліції вилучили близько 1500 пачок цигарок та 90 пляшок алкоголю. На товарах були відсутні марки акцизного збору, продаж здійснювався без ліцензії. Про це повідомили в пресслужбі ГУ НП в Харківській області.

Під час відпрацювання території Чкаловської громади дільничні офіцери поліції спільно з офіцерами громади та працівниками групи реагування патрульної поліції Чугуївського РУП перевірили ринки та торговельні заклади.

Правоохоронці виявили 2 факти незаконного збуту підакцизної продукції. Вилучено близько 1500 пачок цигарок та 90 пляшок спиртних напоїв.

Щодо правопорушників співробітники поліції склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) та ч. 1 ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Адміністративні матеріали скеровані до суду для прийняття рішення.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: