На Харківщині в електричці побили чоловіка, який згодом помер у лікарні

18:06  |  27.05.2025
На Харківщині в електричці побили чоловіка, який згодом помер у лікарні

Фото: hk.npu.gov.ua

У вагоні електропотяга зловмисник побив незнайомця. Від отриманих ушкоджень потерпілий помер в лікарні. Про це повідомили в пресслужбі поліції Харківщини.

У квітні до поліції надійшло повідомлення від чергової по вокзалу залізничної станції «Лозова». До неї звернувся чоловік, якого побив невідомий у вагоні електропотяга. Зловмисник з місця вчинення злочину зник у невідомому напрямку.

Поліцейські встановили, що до злочину причетний 22-річний мешканець Лозівського району. Він разом зі своїм товаришем вживали спиртні напої в місті Лозова. Ввечері вони пішли на залізничний вокзал та сіли у вагон електропотяга, де продовжили вживати спиртне.

У вагоні на лавочці спав 54-річний чоловік. Зловмисник підійшов до нього та почав бити. Він здійснив удар кулаком та руків’ям пневматичного пістолета в голову потерпілому, бив ногами. 54-річний чоловік від отриманих тілесних ушкоджень помер у лікарні.

26 травня в ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили місцеперебування зловмисника.

Слідчі Лозівського районного відділу поліції за процесуального керівництва Лозівської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296 (хуліганство) та ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: