На Харківщині слідчі через Telegram-канал знайшли чоловіка, який майже 3 місяці був в катівні росіян

19:00  |  21.11.2022
На Харківщині слідчі через Telegram-канал знайшли чоловіка, який майже 3 місяці був в катівні росіян

Фото: Сергій Болвінов/Faccebook

До поліції звернувся 40-річний житель Балаклії Олександр: чоловік 85 днів провів у катівні окупантів, яку вони влаштували у відділку поліції. Олександр дав свідчення про полон поліції Харківщини. Про це повідомив начальник Слідчого управління Сергій Болвінов.

Окупанти забрали чоловіка з будинку 30 травня.

«Після перевірки документів вдягли йому мішок на голову, вивезли в поле та почали погрожувати вбивством, якщо він не розповість, «де мешкають атовці». Залякувати Олександра вони намагались по-різному: засипали землею, стріляли в повітря, тримали ніж біля горла», — сказав Болвінов.

Коли окупанти не отримали інформації, Олександра ув’язнили.

«Олександра кинули до камери, де перебували ще 6 людей: усі місцеві жителі, які теж були спіймані росіянами — колишні військовослужбовці, підприємці, учасники АТО», — написав Сергій Болвінов.

На 45-й день ув’язнення його вперше повели на допит, питали про військовослужбовців та АТОвців в Балаклії, катували струмом.

«Через 40 днів відпустили додому, погрожуючи що «вони його не забули». Олександр виїхав через територію рф до Латвії, де зараз і перебуває», — повідомили у поліції.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: