На Харківщині СБУ викрила колаборантку, яка займалась фінансовою та кадровою діяльністю окупантів

11:43  |  17.03.2023
На Харківщині СБУ викрила колаборантку, яка займалась фінансовою та кадровою діяльністю окупантів

Фото: facebook.com/ssu.kharkiv

Служба безпеки викрила пособницю ворога у результаті стабілізаційних заходів у звільнених районах Харківської області. Про це повідомили в Управлінні СБУ в Харківській області.

Зловмисницею виявились 46-річна місцева жителька, яка під час захоплення частини регіону приєдналась до лав російських загарбників.

Жінка добровільно погодилась на пропозицію керівника окупаційної адміністрації стати «начальником відділу бухгалтерського обліку та звітності Військово-цивільної адміністрації Вовчанського району Харківської області».

На цій «посаді» колаборантка перевіряла фінансові документи та підписувала їх, готувала усі документи фінансового характеру відповідно до російських форм та зразків.

Також вона постійно намагалась залучати місцевих жителів до лав псевдоустанови. Жінка особисто займалась підбором кадрів, які мали забезпечувати діяльність новоствореного незаконного органу.

За це зловмисниця щомісячно одержувала «зарплату» у російських рублях.

Співробітники спецслужби викрили та затримали пособницю окупантів під час оперативного відпрацювання деокупованих територій Харківської області.

Наразі їй повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Зловмисниці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: