На Харківщині розпочинається основна сесія національного мультипредметного тесту

13:34  |  18.07.2022
На Харківщині розпочинається основна сесія національного мультипредметного тесту

Фото: kharkivoda.gov.ua

Основна сесія НМТ триватиме з 18 липня до 10 серпня. У Департаменті науки і освіти ХОВА повідомили, що в Харківській області національний мультипредметний тест відбуватиметься в 7 населених пунктах.

Зокрема, підтвердили намір скласти тестування:

  • у першому етапі (реєстрація тривала з 20 травня до 7 червня) – 8489 потенційних учасників;
  • у другому етапі (реєструвалися з 21 червня до 7 липня) – 6827 осіб.

Загалом в області підтверджено від зареєстрованих в першому етапі – 88%, по м. Харків – 63%.

Дата, час та місце проведення тесту з міркувань безпеки не публікуються. Вся необхідна інформація є у запрошеннях, які отримали вступники на своїх інформаційних сторінках. З цієї ж причини не оприлюднено графік проведення НМТ.

«Учасників НМТ пропускатимуть до тимчасових екзаменаційних центрів за 30 хвилин до початку. Але за 10 хвилин до іспиту пропуск припинять», – зазначили у Департаменті.

Також у Департаменті науки і освіти Харківської ОВА додали, що у разі оголошення повітряної тривоги випускники разом з інструкторами перейдуть до укриттів. Якщо тривога буде нетривалою, тестування продовжиться після неї, якщо вона затягнеться – НМТ перенесуть на додаткову сесію.

Нагадаємо, 18 липня останній день підтвердження участі в додатковій сесії НМТ. Проте можуть додаватися ще учасники у другу хвилю та ті, хто не з’явився чи не завершив основну сесію. Так, додаткова сесія НМТ відбудеться 16-20 серпня.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: