На Харківщині прокуратура направила до суду справу щодо службової особи лісгоспу, який працював на окупантів та передавав їм деревину

20:09  |  16.12.2022
На Харківщині прокуратура направила до суду справу щодо службової особи лісгоспу, який працював на окупантів та передавав їм деревину

Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо головного лісничого ДП «Вовчанське лісове господарство» за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що головний лісничий пішов на співпрацю з російськими військовими під час окупації міста Вовчанськ. Службовець отримав від представників рф пропозицію на зайняття посади «директора» у незаконно створеному органі окупаційної влади – ГП «Волчанское лесное хозяйство».

Зрадник здійснював підбір кадрів, які мали забезпечувати діяльність незаконного органу.

Крім того, лісничий забезпечував заготівлю та передачу деревини, яка надалі використовувалася військами рф для облаштування бліндажів та фортифікаційних споруд проти ЗСУ.

Також обвинувачений розкрадав матеріальні ресурси, що зберігались на складах ДП «Вовчанське лісове господарство» і перебували на балансі підприємства та передавав все військовим країни-агресора.

У вересні правоохоронці затримали зрадника в порядку ст.ст. 208, 615 КПК України.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Справу розглядатимуть у Ленінському районному суді Харкова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: