На Харківщині продовжують усувати наслідки ворожих ударів

11:02  |  25.06.2024
На Харківщині продовжують усувати наслідки ворожих ударів

Фото: kharkivoda.gov.ua

В аварійно-відновлювальних роботах беруть участь більш як 20 волонтерських організацій та благодійних фондів. Про це повідомили в Харківській ОВА.

Профільні служби та волонтерські організації третю добу поспіль працюють в посиленому режимі для відновлення житлових будинків та цивільної інфраструктури, що були пошкоджені внаслідок ударів російських окупантів з 22 червня.

«Почали працювати в суботу після прильотів по проспекту Гагаріна. Була робота по житловому будинку, автовокзал – це теж справа рук Координаційного гуманітарного центру. Скоординовані ці дії з військовою адміністрацією, з Департаментом цивільного захисту. Вдячний усім благодійникам, які допомагають усувати наслідки російського терору, роздають гарячі обіди на місцях влучань та надають психологічну допомогу потерпілим», — зазначив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.

Наразі волонтери працюють над оперативним ремонтом житлової забудови. За попередніми підрахунками, внаслідок ударів ворога пошкоджено тисячі вікон та вхідних груп.

«Ми робили нові двері, будували стіни, найбільше це все вікна і саме складне, що ми робили, це коли вилетіла рама в новобудовах, це з бруса робиться рамка, робляться жорсткості й потім все це зашивається. Що мотивує? Допомога людям, вдячність. Вони починають посміхатись, вони не вірять, що це можливо було зробити, найбільше ми бачимо вдячність», — зазначає бригадирка харківського осередку ГО «Добробат» Ольга Скорова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: