На Харківщині прикордонники у складі Сил оборони нищать ворога та укріплюються на звільнених територіях (відео)

13:19  |  12.09.2022
На Харківщині прикордонники у складі Сил оборони нищать ворога та укріплюються на звільнених територіях

Фото: dpsu.gov.ua

Про це Голова Державної прикордонної служби України зазначив під час роботи в прикордонних підрозділах в Харківській області. Він ознайомився з виконанням завдань військовослужбовцями, які у складі Сил оборони звільняють захоплені ворогом населені пункти, та перевірив місця несення служби під час проведення стабілізаційних дій.

Сергій Дейнеко заслухав доповіді керівників кількох прикордонних підрозділів та детально обговорив з ними участь у заходах з деокупації української території. Для подальшого якісного виконання завдань проговорювалися всі необхідні потреби та забезпеченість прикордонників.

Керівник Держприкордонслужби відзначив ефективність та мужність військовослужбовців відомства і їх якісну взаємодію з усіма підрозділами складових Сил оборони у ході виконання завдань.

«Я вдячний кожному військовослужбовцю, які в цей складний час ризикуючи життям нищать ворога і виганяють його з нашої землі. Вся країна пишається вами. Україна продовжує звільнення окупованих росією територій і, попри те, що воїнам дуже важко, вони впевнено йдуть вперед. Ми обов’язково повернемо контроль і над усіма ділянками нашого кордону. Прикордонники робитимуть для цього все необхідне та можливе», — відмітив Голова ДПСУ.

Під час спілкування обговорювалася участь прикордонних підрозділів під час звільнення населених пунктів на напрямку Балаклії. Прикордонники продемонстрували знахідки перебування російських загарбників, зокрема і документи та іншу інформацію, яку тікаючи залишав ворог. Також вони розповіли про українців, які з нетерпінням чекали і з вдячністю зустріли українських захисників.

«Кожен, хто прийшов до нас з війною, понесе заслужену кару. Всі обставини та документи будуть детально вивчені і передані в правоохоронні органи для притягнення їх до відповідальності. Окрім цього, буде встановлюватися інформація щодо знущання російських військових над українськими громадянами», — додав Сергій Дейнеко.

Також Голова Держприкордонслужби ознайомився з несенням служби прикордонниками на блокпостах  та проведенням ними необхідної перевірки з виявлення осіб, які причетні до російської агресії проти України.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: