На Харківщині презентували поштову марку “Доброго вечора, ми з України!»

16:07  |  28.07.2022
На Харківщині презентували поштову марку “Доброго вечора, ми з України!"

Фото: kharkivoda.gov.ua

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов взяв участь у презентації нової поштової марки, що присвячена протистоянню українців збройній агресії рф.

“Назву нової марки «Укрпошти» добре знають в усьому світі, а кожен російський окупант, тільки почувши ці слова, нервово здригається від страху – «Доброго вечора, ми з України!». Зображення на цій марці стало одним з важливих символів цієї війни — мирний та беззбройний український трактор, що тягне захоплений російський танк”, — зазначив Олег Синєгубов.

Він також зауважив, що зображення на марці — не абстракція і не вигадка художника, а реальний і типовий факт боротьби Українців. І такий приклад є на Харківщині.

Так, за словами начальника ХОВА, МТ-ЛБ на фото — один із двох, які були захоплені в Малій Рогані місцевими жителями. А на презентації марки був присутній учасник подій 1 березня — місцевий підприємець, інженер-технік за фахом Віктор Кичук, який разом із земляками «позичив» російський танк у селищі Слатине.

“Сьогодні ми вкотре говоримо: ми мирні люди, але коли на нас підступно напав агресивний сусід з його відсталими геополітичними забаганками, ми усі об’єдналися, щоб дати йому відсіч. І тому ми обов’язково переможемо. Слава Україні!” — сказав Олег Синєгубов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: