На Харківщині повідомили про підозру особам, які завантажували та зберігали дитячу порнографію

16:48  |  25.06.2024
На Харківщині повідомили про підозру особам, які завантажували та зберігали дитячу порнографію

Фото: hk.npu.gov.ua

Зловмисники завантажували та зберігали на своїх персональних комп’ютерах файли зображень, що містять дитячу порнографію. Про це повідомили в пресслужбі ГУ НП в Харківській області.

Під час моніторингу мережі Інтернет виявлено факти завантаження файлів графічних зображень, які належать до творів порнографічного характеру, зокрема таких, що містять дитячу порнографію.

Поліцейськими Харківщини виявлено вісім фактів отримання доступу та зберігання дитячої порнографії. Проведено вісім обшуків у осіб, які завантажували та зберігали вказані файли на своїх комп’ютерах. Вилучена комп’ютерна техніка. Обсяг інформації, що містить дитячу порнографію, складає 1600 Гб.

Під час розслідування кримінальних проваджень проведено 11 мистецтвознавчих експертиз, проводяться комп’ютерно-технічні експертизи.

В рамках двох кримінальних проваджень повідомлено про підозру двом чоловікам 75 та 53 років за ч. 1 ст. 301-1 (одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження) Кримінального кодексу України.

Обвинувальні акти направлено до суду. Фігурантам загрожує до шести років позбавлення волі.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: