На Харківщині окупанти викрали дитячого тренера з велоспорту

18:24  |  27.06.2022
На Харківщині окупанти викрали дитячого тренера з велоспорту

Фото: Олександр Чуб/Facebook

У тимчасово окупованому Куп’янську Харківської області військові рф викрали велосипедиста та дитячого тренера Олександра Чуба. Окупаційна влада арештувала його 12 червня за обвинуваченням у співпраці зі Збройними силами України та порушенні комендантської години. Про це журналістам «Суспільне» розповіла сестра Олександра Яна Воловик.

Олександр Чуб — чемпіон України з велоспорту BMX та дитячий тренер. Про його викрадення сестра дізналася, коли у проросійських медіа з’явилося відео зі спортсменом.

«На цьому відео показано, що мій брат зізнається в тому, що він зберігав зброю для того, коли на територію Куп’янська прийдуть Збройні сили України. Мій брат не має жодного стосунку до армії. Я вважаю, що ці звинувачення безпідставні. Просто він патріот, він волонтер, у нього чітка проукраїнська позиція», — каже Воловик.

Яна впевнена, що говорити заготовлений текст на камеру Олександра змусили окупанти. Нині ані вона, ані батьки не знають, в якому стані перебуває викрадений та де саме його утримують.

«Розповсюджуємо в соціальних мережах якусь інформацію із закликами, не знаю, до якоїсь допомоги. Батьків не пускають до нього, не дають жодної інформації. Неможливо з ним ні телефоном, ніяк поговорити. Тому не знаємо, чи він ще в Куп’янську, чи його кудись перевезли, ми не знаємо, в якому він стані, чи його катували, чи його били. Не знаємо, чи він живий ще», — каже Воловик.

Про викрадення спортсмена обласна федерація велосипедистів дізналася від його вихованців.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: