На Харківщині надали державну допомогу понад 110 тисячам внутрішньо переміщених осіб

10:31  |  07.07.2022
В Харьковской области более 33 тысяч наемных работников и ФЛП смогут получить помощь 8000 грн в связи с карантином

Станом на 5 липня в місцевих управліннях соціального захисту населення на обліку перебуває 341,8 тис. внутрішньо переміщених осіб – це майже 280 тис. сімей. Зокрема, 223,4 тис. осіб звернулися за отриманням довідки ВПО після 24 лютого цього року. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Харківської ОВА.

«110,8 тис. осіб вже отримали допомогу від держави на загальну суму 926,7 млн грн», – розповіли в Департаменті.

Також майже 176 тис. сімей подали заяву про отримання допомоги на проживання, з яких 117,5 тис. звернулися до 30 квітня цього року.

У Департаменті соціального захисту населення ХОВА зазначили, що в деяких районах спостерігаються затримки з опрацюванням заяв через систематичний обстріл певних населених пунктів та велике навантаження на працівників управління.

Зокрема, там може бути відсутнім інтернет та зв’язок, через що частина заяв опрацьовується управлінням в ручному режимі.

«Нині частину причин усунуто, додатково залучаємо працівників до процесу опрацювання документів. Тому є впевненість, що найближчим часом ситуація буде виправлена», – наголосили в Департаменті.

Окрім цього, кількість внутрішньо переміщених осіб постійно збільшується, оскільки громадяни продовжують виїжджати з тимчасово окупованих територій (до 1500 осіб щотижня).

Частина цих людей звертаються до управлінь для встановлення відповідного статусу та отримання компенсації на проживання.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: