На Харківщині 20 мільйонів на відновлення будинків розподілили між двома фірмами — ХАЦ

15:45  |  05.11.2022
З початку широкомасштабної війни харківські рятувальники витягли з-під завалів будівель понад 150 тіл загиблих

Фото: t.me/kt20220224

Департамент капітального будівництва Харківської ОВА уклав шість угод щодо аварійно-відновлювальних робіт на території області загальною вартістю 20 млн грн. Про це йдеться в результаті моніторингу сайту “Прозорро”, — повідомляє Харківський антикорупційний центр.

Мова йде в основному про відновлення багатоквартирних будинків, які постраждали в результаті збройної агресії рф.

Угоди уклали з двома підрядниками: ТОВ “Палмаз Груп” та ПП “Голден і К”.

“Палмаз Груп” отримало підрядів на суму 13,87 млн грн. Засновником компанії вказаний Анатолій Козіна, директором є Віктор Безрученко. Раніше співзасновником та директором був Анатолій Мазалов.

У 2021 році ХАЦ писав, що ця компанія виграла підряд на  реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу «Вимпел» у Балаклії. Загальна сума робіт склала понад 100 мільйонів гривень.

Тоді фірма вказувала, що орендує приміщення, склади, техніку.

Офіційна адреса фірми вулиця Новгородська, будинок 3, офіс 406. До цього компанія находилася в сусідній кімнаті в офісі 405, який звільнила для Адвокатського бюро “Дмитра Пальчонкова”. Дмитро Пальчонков – це чоловік сестри нардепа від ОПЗЖ Ігоря Абрамовича, ексспівробітник ДАБІ.

На просторах інтернету можна знайти інформацію, що Пальчонков та Мазалов вступали на одну й ту саму спеціальність у ВНЗ у 2018 році.

Також цікаво, що договора з ТОВ “Палмаз Груп” (назва якої, ймовірно, походить від скорочення прізвищ Пальчонков та Мазалов) підписала перша заступниця директора Департаменту капбудівництва Євгенія Іванська, яка працювала разом з Пальчонковим у ДАБІ. Пальчонков був заступником Іванської і посів її посаду, коли чиновницю відсторонили зі скандалом.

ПП “Голден і К” отримало 5,7 млн грн. Власником та директором фірми є Віталій Голозубов.

Великих бюджетних підрядів до цього року фірма не отримувала. Якщо до 2021 року державні тендери складали невелику частину доходів компанії, то цього року вони отримали саме державних підрядів на суму понад 13 мільйонів гривень.

ПП “Голден і К” зареєстроване у 2018 році. Хоча на сайті підприємства вказано, що вони працюють з 2007 року. Серед реалізованих проєктів в основному комерційні об’єкти.

Щодо Віталія Голозубова, то людина з таким ПІБ раніше був директором ТОВ “Компанія “Фабрика послуг”.

У Голозубова є сторінка у соціальних мережах, де він постить лише фото з проєктів своєї компанії.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: