На деокупованих територіях Харківщини відновлюють роботу пункти вакцинації

12:03  |  18.11.2022
На деокупованих територіях Харківщини відновлюють роботу пункти вакцинації

Фото: kharkivoda.gov.ua

Зробити щеплення від коронавірусу знову можна в деокупованих Ізюмі, Балаклії, а також Вовчанській та Печенізькій громадах. Загалом на сьогодні в Харківській області працює 121 пункт щеплення.

Як повідомила заступниця директора Департаменту охорони здоров’я ХОВА Жанна Овчарова, всього з початку російської військової агресії у Харківській області було зроблено 126 тисяч щеплень, а за весь період вакцинальної кампанії — майже 3 мільйони.

“Ми отримали ще 13 000 доз вакцини Comirnatyі, всі пункти щеплення забезпечені вакциною CoronaVac. Ситуація з COVID-19 не викликає серйозних занепокоєнь”, — наголосила Жанна Овчарова.

Наразі в регіоні для хворих на коронавірус підготовлено 2121 ліжко у 14 медичних закладах, з них 300 — дитячі. Киснем обладнані 1743 ліжка, з них 76 — зайняті.

“Завдяки закупівлі МОЗ на цьому тижні ми отримали три кисневі станції, які вже передали в Обласну дитячу інфекційну лікарню, в Балаклійську лікарню, та 18-у лікарню міста Харкова”, — розповіла Жанна Овчарова.

Вона також додала, що з листопада дозволено бустерне вакцинування підліткам віком від 12 до 17 років. Наразі діти від 14 років можуть робити щеплення самостійно, а школярі 12-13 років мають обов’язково бути з батьками.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: