Міськрада допоможе кооперативам та ОСББ підготуватися до опалювального сезону

17:00  |  03.06.2022
Отныне все украинцы могут выбирать оптимальную систему учета тепла

Харківський міський голова Ігор Терехов провів нараду з представниками житлових кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. На зустрічі міський голова заявив, що кожен кооператив має повідомити, як готуватиметься до опалювального сезону. Про це повідомили в пресслужбі мерії Харкова.

«Я хочу чіткого розуміння щодо кожного району, з ким ви укладатимете або уклали договори, зокрема, на вивіз сміття, бо всі приватні компанії зникли. Так, зараз почали голови піднімати, але почнуть стріляти — і знову нікого не буде. Також я хочу розуміти, яка ситуація з будинками, в які влучили снаряди? Як ви працюватимете з такою ціною на газ, чи будуть у вас ліміти та передоплата? Як буде з водою, електроенергією, бо у когось є мешканці, у когось немає, а передоплату треба внести, інакше ніхто не поновить послуги. І хто обслуговуватиме вам ліфти, бо приватних фірм ви не знайдете», — наголосив Ігор Терехов.

Він зазначив, що необхідно зробити все, щоб під час підготовки до зими приватні компанії, з якими укладено договори, виконали свої зобов’язання, а городяни отримували всі житлово-комунальні послуги та жили у комфортних умовах.

Терехов повідомив, що зі свого боку місто готове розмовляти з керівництвом компаній «Харківміськгаз» та «Харківобленерго», щоб уникнути можливих проблемних ситуацій. Також він доручив провести наради з представниками кооперативів у кожному з районів окремо.

«Сьогодні всі зацікавлені, щоб Харків підготувався та провів нормально наступний опалювальний сезон і щоб ваші будинки, які не перебувають на балансі міста, були готові», — заявив мер Харкова.

Також він нагадав, що всі люди, які втратили квартири, зможуть жити у гуртожитках вищих навчальних закладів, допоки не отримають своє житло. Також Ігор Терехов пообіцяв допомогти кооперативам та ОСББ у проведенні необхідних експертиз.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: