Міська дитяча лікарня №16 отримала інфузійні насоси від благодійників

11:53  |  16.07.2022
Міська дитяча лікарня №16 отримала інфузійні насоси від благодійників

Фото: city.kharkov.ua

Благодійна організація «Благодійний фонд Тіни Кароль» надала гематологічному відділенню Міської клінічної дитячої лікарні №16 волюметричні інфузійні насоси та витратні матеріали до них. Як повідомили у лікарні, інфузійний насос – медичний виріб, призначений для тривалого, дозованого, контрольованого введення розчинів, високоактивних лікарських препаратів, у тому числі хіміотерапії.

Нагадаємо, що гематологічне відділення комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна дитяча лікарня №16» – єдине у Харківському регіоні, де надається медична допомога дітям з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями. Нині у лікарні понад десять дітей отримують важку довготривалу терапію.

Благодійні організації постійно допомагають медичній установі.

Так, 13 квітня лікарня отримала від благодійного німецького фонду «ARCHEMED» (голова фонду Петер Швідталь) благодійну допомогу у вигляді двох генераторних установок, які забезпечують безперебійну роботу лікарні у разі виведення з ладу центральної електромережі.

28 квітня лікарні передали медичний автомобіль «Mercedes-Benz Sprinter» від Українського лікарського товариства у Німеччині (голова Андрій Батрух).

Це дозволяє спеціалістам медустанови виїжджати для надання вузькоспеціалізованої медичної допомоги хворим дітям за місцем проживання та транспортувати пацієнтів, які отримують терапію в умовах стаціонару та потребують дообстеження за межами установи.

Австрійська екологічна організація «Global 2000» допомагає медзакладу лікарськими засобами.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: