Ми не здали жодного метра нашої території, яка була відвойована — Олег Синєгубов

10:33  |  01.07.2022
Синєгубов доручив головам РВА активізувати роботу з переселенцями

Фото: kharkivoda.gov.ua

На Харківщині ЗСУ зосереджені на тому, щоб утримувати свої позиції та наносити максимального ураження ворогу. Про це начальник Харківської ОВА розповів в інтерв’ю «РБК-Україна».

“Ми не здали жодного метра нашої території, яка була відвойована під час контрнаступу ще в травні 2022 року. Ворог також сконцентрувався на обороні своїх власних позицій і постійно намагається прорвати наші оборонні рубежі. Однак агресор несе втрати, успіхів не має і відступає на раніше зайняті ним позиції”, — зазначив Синєгубов.

Він повідомив, що в області на всіх лініях зіткнення ведуться активні бойові дії: на північному, північно-східному, а також на ізюмському напрямку.

“Ми готові до ймовірних нових спроб наступу на Харків, в тому числі до наступу на інші населені пункти на шляху до Харкова. А також до можливих спроб ворога оточити місто Харків і взяти його в кільце, обрізавши київський та дніпровський напрямок. Ми це розуміємо та щодня працюємо над тим, щоб зміцнювати наші оборонні позиції”, — зауважив начальник ХОВА.

При цьому, за його словами, немає інформації про те, що зараз у ворога достатньо військового ресурсу для наступу на Харків.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: