Мешканців приватного сектору просять дотримуватись правил вивезення сміття

11:09  |  23.11.2022
Мешканців приватного сектору просять дотримуватись правил вивезення сміття

Фото: city.kharkov.ua

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить мешканців приватного сектору міста Харкова дотримуватись правил та графіків вивезення твердих побутових відходів.

Як повідомили у КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», мешканці приватного сектору не дотримуються правил вивезення побутових відходів та викидають сміття, гілки й листя в невстановлених місцях, утворюючи несанкціоновані сміттєзвалища, які особливо помітні на «червоних» лініях.

Так, напередодні робітники КП «КВПВ» вивезли несанкціоноване сміттєзвалище з пр. Льва Ландау, 162, хоча поруч, по вул. Івана Камишева, розміщено контейнер-бункер для збирання великогабаритних відходів.

Заступник начальника автоколони №1 Євген Гулий зазначив, що випадки створення сміттєзвалищ почастішали та спостерігаються у різних районах міста.

Він нагадав, що за порушення екологічних норм передбачена адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП, яка тягне за собою накладення штрафу для громадян у розмірі 1360 грн, а для посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності — 1700 грн.

Для контролю за санітарним станом КП «КВПВ» має намір залучати інспекцію КП «Благоустрій», яка має право складати протоколи про адміністративні правопорушення у разі виявлення правопорушень у сфері благоустрою.

Директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко попросив мешканців приватного сектору дотримуватись встановлених графіків вивезення побутових відходів, щоб Харків і надалі залишався чистим містом.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: