Мешканець Піски-Радківські врятував обладнання Київстар від російських мародерів

16:41  |  03.11.2022
Новини компаній

Про це на своїй сторінці в facebook розповів Президент , Олександр Комаров.

«Співробітники технічної дирекції відвідали населений пункт Піски-Радківські, аби перевірити в якому стані знаходиться наша базова станція. Він розташований на межі трьох областей – Харківської, Луганської та Донецької, усе навкруги сильно пошкоджено. Але «вишка» Київстару чудом уціліла. Правда, обладнання – кондиціонери, плати, акумулятори – зникли… Лише на стіні залишився надпис: «Шановні колеги з Київстару! З питань врятованих модулів живлення звертатись за адресою ххх, 13. Костя К…..».

Як з`ясувалось, чоловік, що мешкає неподалік, дивом врятував частину нашого обладнання! Ризикуючи власним життям, він забрав його і зберігав у безпечному місці досить довгий період часу. Наші співробітники на днях доїхали до Кості К., познайомилися і були приємно здивовані, що йому вдалося забрати всі елементи, окрім акумуляторних батарей, які окупанти все ж таки встигли вкрасти.

Костянтине, я хочу особисто висловити вам подяку. Дякую за вашу сміливість та чесність», — написав Комаров.

На сьогоднішній день у населеному пункті Піскі-Радківські повністю відсутнє електропостачання, тому компанія поки що не може відновити роботу базової станції. Але завдяки збереженому обладнанню, відновити зв’язок буде суттєво простіше.

За кожної можливості Київстар продовжує технічні роботи з відновлення мобільного зв`язку в звільнених населених пунктах.  Нещодавно співробітники компанії відбудували базові станції у понад 210 населених пунктів Харківщини. Мобільний зв`язок у цих населених пунктах вже працює і місцеві мешканці можуть спілкуватися завдяки ньому із рідним і близьким, користуватись інтернетом, дізнаватись новини і отримувати важливу інформацію. Крім того, завдяки національному роумінгу, послугами мобільного зв`язку Київстар можуть користуватись також абоненти інших мобільних операторів України.

Протягом усього часу, коли населені пункти Харківщини знаходились під окупацією, Київстар зберігав за місцевими абонентами їх номери телефонів. Крім того для звільнених населених пунктів діють спеціальні тарифні умови: безкоштовні дзвінки у мережі, а також пакети мегабайтів та хвилин на інші мережі.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: