Мэра Харькова просят переименовать еще не построенную станцию метро

18:23  |  08.01.2018

Геннадия Кернеса попросили переименовать еще не построенную «Державинскую» на «Европейскую». Соответствующее предложение появилось на сайте горсовета в разделе электронных петиций. Автор петиции — Savkin Alexander.

«У зв’язку з тим, що у 2017 році два європейські банки виділили м. Харкову безпрецедентний кредит (320 млн. євро)для будівництва двох станцій Олексіївської лінії метрополітену, пропоную перейменувати станцію «Державінська» цієї лінії на станцію «Європейська». На етапі проектувальних робіт таке перейменування не потребуватиме великих фінансових затрат і буде позитивно сприйняте як мешканцями Харкова, так і нашими європейськими партнерами. Тим більше, що Харків давно позиціонує себе як сучасне європейське місто, що сповідує європейські цінності. Про це також свідчить той факт, що Харків є єдиним містом в Україні, котре має повний комплект нагород Ради Європи. Отже, перейменування однієї із станції харківського метрополітену на станцію «Європейська» буде цілком виправданим і логічним кроком», — говорится в тексте петиции.

На сегодняшний день электронное обращение поддержали 213 человек.

Напомним, ранее MyKharkov.info сообщали, что 11 декабря 2017 года Юлия Светличная и Петр Порошенко подписали соглашения с Европейским банком реконструкции и развития (ЕБРР) и Европейским инвестиционным банком (ЕИБ) о финансировании строительства метро в Харькове. По данным губернатора области, запланировано выделение около 330 млн евро, из которых 160 млн евро — ресурсы ЕБРР, 160 млн евро — ЕИБ, а 10 млн евро — средства местного бюджета Харькова.

Мой Харьков в Телеграме telegram ico, подпишитесь!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: