Люди дійсно хочуть виїхати з тимчасово окупованих територій і повернутися до міст, підконтрольних Україні — Синєгубов

14:26  |  01.07.2022
Більше 1700 мешканців тимчасово окупованих територій Харківщини та Луганщини евакуювали до безпечних місць - Синєгубов

Евакуація з тимчасово окупованих територій, 31 травня 2022. Фото: Суспільне Харків

На одному з напрямків у Харківській області вдалося евакуювати з окупації майже 6 тисяч людей. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, евакуація відбувається щотижня.

“Ця евакуація в нас продовжується. Я спеціально не називаю напрямок з міркувань безпеки. А люди дійсно хочуть виїхати з тимчасово окупованих територій та повернутися до міст, підконтрольних Україні”, — сказав Олег Синєгубов в інтерв’ю РБК-Україна.

Також він зауважив, що раніше проводилася евакуація з міст Лозова і Барвінкове. В інших населених пунктах немає організованої та офіційної масової евакуації.

Зокрема, зараз немає підстав для масової організованої евакуації з Харкова.

“Підстави – це небезпека вторгнення ворога до міста Харкова або окупація міста. Нинішня воєнна обстановка дозволяє говорити про те, що такої необхідності в нас зараз немає”, — підкреслив Олег Синєгубов.

За його даними, наразі в Харкові уже є приблизно половина населення від того, яке перебувало до 24 лютого. Це 700-800 тисяч людей. До початку ескалації війни у Харкові проживало орієнтовно 1,5 мільйона мешканців.

Начальник ОВА наголосив, що перебувати на вулицях Харкова ще небезпечно. Обов’язково слід дослухатися до сигналів повітряної та ракетної загрози.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: