Литовські фахівці допомагають збирати докази про злочини окупантів на Харківщині

15:43  |  26.05.2022
Литовські фахівці допомагають збирати докази про злочини окупантів на Харківщині

Фото: facebook.com/ato.gp.gov.ua

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил продовжують документувати злочини, вчинені російською федерацією на території під юрисдикцією відомства.

З 18 по 24 травня 2022 року спецпрокурорами були проведені спільні слідчі дії з фахівцями Департаменту розслідування злочинів у сфері організованої злочинності та корупції Генеральної прокуратури Литовської Республіки, Управління з розслідування тяжких злочинів та організованої злочинності Бюро кримінальної поліції Литви, а також відділу пошуку та нейтралізації вибухонебезпечних предметів підрозділу з антитерористичних операцій поліції Литви.

Командою українських та литовських спеціалістів здійснено огляд об’єктів, які зазнали пошкоджень та руйнувань, на території східної частини Харківщини. Правоохоронцями були опитані місцеві мешканці, зі слів яких окупанти, перебуваючи на позиціях навколо Харкова, здійснювали обстріли міста Харків та прилеглих населених пунктів.

Окрім цього, у лісосмузі поблизу села Мала Рогань було оглянуто ворожі окопи, зруйновану російську броньовану техніку та покинуті окупантами укріплення. Серед розкиданого військовими рф «приладдя» знайдено важливі документи та інші докази вчинення злочинів країною-агресором.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: