КВПВ ліквідовує звалища замість недобросовісних приватників

18:19  |  08.06.2022
КВПВ ліквідовує звалища замість недобросовісних приватників

Фото: city.kharkov.ua

Робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» ліквідовують стихійні звалища у дворах, які утворилися через недобросовісних приватних підрядників.

Як повідомили на підприємстві 8 червня таке звалище прибрали у дворі багатоповерхового будинку по вул. Метробудівників, 9. Підрядник — фірма «Будгідропривід» — з початку війни перестала виконувати свої зобов’язання та вивозити сміття за договором з мешканцями будинку.

З проханням прибрати звалище відходів до КВПВ звернулися місцеві жителі. Після скарги працівники підприємства оперативно навели лад біля будинку.

Як зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко, подібних місць, де підрядники не вивозять сміття, залишилось по Харкову близько 50-ти.

«Ми поступово їх ліквідуємо. Пояснюємо людям, що дійсно вивозитимемо сміття і дотримуватимемося наших договірних відносин, і, думаю, що своєю роботою ми це доводимо. З 24 лютого, незважаючи на обстріли та нестачу палива, ми повністю виконуємо свої зобов’язання», — повідомив директор підприємства.

Також Олексій Артикуленко попередив власників приватних фірм про відповідальність перед міською владою та харків’янами у випадку, якщо вони не виконуватимуть договірних зобов’язань і ставитимуть під загрозу екологічну ситуацію у місті.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: