Кучер просит у городской власти дополнительные маршруты наземного транспорта (видео)

15:26  |  18.03.2020
Алексей Кучер назначил двух заместителей

Фото: kharkivoda.gov.ua

Председатель Харьковской ОГА Алексей Кучер обращается к городской власти с просьбой увеличить количество маршрутов наземного транспорта в Харькове и уменьшить интервалы движения. Об этом он сообщил на своих страницах в социальных сетях.

«Ранок розпочався з моніторингу ситуації в громадському транспорті міста Харкова. У зв’язку з побаченим, звертаюся до Харківської міської ради та прошу зробити те, чого сьогодні немає, а саме: додаткові маршрути наземного транспорту, які повністю дублюють маршрут метро; прямі маршрути з великих мікрорайонів до центру міста та інших районів; зменшення інтервалів руху наземного транспорту у час-пік до 2-4 хвилин; посилення слабких маршрутів, які раніше доповнювалися приміським транспортом; включення обласного транспортного резерву в місто», — сказал Кучер.

Также он просит полиция и «Укртрансбезопасность» обеспечить соблюдение требований по количеству пассажиров в общественном транспорте и не допускать повышения стоимости проезда.

«Перевізники! Маю інформацію, що вами самовільно підвищується вартість проїзду. Не треба спекулювати на цьому! Також — контролюйте кількість людей у транспорті. Для всіх наголошую, порушники будуть притягуватися до відповідальності. На вашій совісті безпека, здоров’я та життя людей», — сказал председатель ХОГА.

View this post on Instagram

Ранок розпочався з моніторингу ситуації в громадському транспорті міста Харкова. ⠀ У зв'язку з побаченим, звертаюся до Харківської міської ради та прошу зробити те, чого сьогодні немає, а саме: ▶️ Додаткові маршрути наземного транспорту, які повністю дублюють маршрут метро; ▶️Прямі маршрути з великих мікрорайонів до центру міста та інших районів; ▶️ Зменшення інтервалів руху наземного транспорту у час-пік до 2-4 хвилин; ▶️ Посилення слабких маршрутів, які раніше доповнювалися приміським транспортом; ▶️ Включення обласного транспортного резерву в місто. ⠀ Поліція та Укртрансбезпека! Забезпечте дотримання вимог щодо кількості пасажирів в громадському транспорті та не допускайте підвищення вартості проїзду. ⠀ Перевізники! Маю інформацію, що вами самовільно підвищується вартість проїзду. Не треба спекулювати на цьому! Також — контролюйте кількість людей у транспорті. ⠀ ❗️Для всіх наголошую, порушники будуть притягуватися до відповідальності. На вашій совісті безпека, здоров’я та життя людей. ⠀ Шановні харків'яни! Будь-ласка, залишайтеся вдома! Максимально мінімізуйте пересування по місту. Роботодавці – залиште працівників вдома. ⠀ Це дуже важливо і ситуація залежить від кожного з нас.

A post shared by Олексій Кучер (@olexiy_kucher) on

Напомним, ранее MyKharkov.info сообщали, что Кернес объявил 2020 год годом медицины в Харькове.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: