«Кредобанк» розпочав розміщення облігацій на 500 мільйонів гривень

20:28  |  13.12.2017
Кредобанк
PR

13 грудня 2017 року керівництво ПАТ «Кредобанк» провело прес-конференцію з нагоди початку розміщення власних облігацій загальною номінальною вартістю 500 мільйонів гривень та номінальною дохідністю 15% річних. Усі кошти, залучені від випуску облігацій, банк спрямує на розвиток малого та середнього бізнесу (МСБ).

Придбати облігації може будь-яка фізична чи юридична особа. Номінальна вартість однієї облігації становить 1000 гривень. Серія «А» облігацій номінальною вартістю 250 млн грн вже доступна на фондовій біржі «Перспектива». Публічне розміщення серії «В» розпочнеться 2 лютого 2017 року. Після розміщення облігації будуть також доступні на «Українській біржі» (УБ) і ПФТС.

Кредобанк

Топ-менеджмент «Кредобанку»

Термін обігу цінних паперів становить 5 років. Виплата відсотків інвесторам — юридичним і фізичним особам, інвестиційним фондам — буде здійснюватися щоквартально.
Всі кошти, залучені від випуску облігацій, «Кредобанк» спрямує на кредитування малого та середнього бізнесу.

«Малий та середній бізнес завжди складав значну частку бізнесу банку. Наразі цей сегмент ще більше зростає, з’являється більше перспективних надійних позичальників, і ми прагнемо надавати їм нові фінансові інструменти — тим більше що це передбачено новою стратегією. Облігації «Кредобанку» будуть вигідним фінансовим інструментом для клієнтів, зацікавлених у розміщенні вільних коштів з привабливим рівнем дохідності та вищою ліквідністю порівняно з традиційним депозитом. Їх надійність підтверджується гарантією «Кредобанку», який має найвищий національний кредитний рейтинг uaAAA, а також є частиною потужної міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski», — підкреслив Перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан.

«Кредобанк» активно сприяє розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. У жовтні 2017 року банк приєднався до Програми Німецько-Українського фонду з фінансування інвестиційних проектів малих та середніх підприємств, підписавши кредитну угоду на суму 100 млн грн. Це дозволило розпочати кредитування МСБ в національній валюті зі ставкою 15% річних.

«Кредобанк» виходить на ринок запозичень вперше після 10-річної перерви – банк розмістив та успішно погасив облігації у 2001, 2003 та 2008 роках. Сьогодні банк входить до ТОП-20 українських банків за обсягом активів та капіталу. З 2014 року частка банку на ринку зросла втричі – банк входить до ТОП-10 банків України з найбільшим портфелем кредитів фізичним особам та до десятки найприбутковіших українських банків. За 9 місяців 2017 року портфель кредитів юридичним особам банку зріс на 25%, а портфель кредитів фізичним особам – на 32%. Доля МСБ в кредитному портфелі банку наразі становить 19,38%, і в сегменті спостерігається позитивна динаміка. За приростом роздрібного кредитного портфелю за 9 місяців 2017 року «Кредобанк» є четвертим серед майже 90 працюючих українських банків. «Кредобанк» утримує найвищий довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaAAA від двох рейтингових агентств — «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». Рейтинг uaAAA характеризує найвищу кредитоспроможність емітента порівняно з іншими українськими позичальниками.

Довідка. ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві. У 2017 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою — на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У січні 2017 року банк увійшов до ТОП-10 рейтингу найстабільніших українських банків від консалтингової компанії «Atlant Finance» та журналу «Новое время», а в лютому – посів 5-те місце у рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та 7-ме місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші». У березні «Кредобанк» переміг у номінації «Рефінансування споживчих кредитів» рейтингу «Фаворити успіху» інтернет-порталу favor.com.ua, а також здобув 4-те місце у рейтингу найнадійніших банків України від журналу «Форіншурер». У квітні 2017 року банк переміг у номінації «Іпотечні кредити» щорічного рейтингу «50 провідних банків України». У жовтні 2017 «Кредобанк» посів друге місце у номінації «Опора МСБ» щорічного рейтингового дослідження «Фінансовий Оскар 2017», яке проводиться діловим виданням «Бізнес» за високі результати роботи з сегментом малого та середнього бізнесу протягом першого півріччя 2017 року.

Мой Харьков в Телеграме telegram ico, подпишитесь!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: