КП «Харківводоканал» продовжує перекладати трубопроводи

14:39  |  27.07.2022
КП «Харківводоканал» продовжує перекладати трубопроводи

Фото: city.kharkov.ua

Ремонтні бригади «Харківводоканалу» продовжують планові перекладання технічно зношених ділянок трубопроводів холодної води. Про це повідомив заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада.

За його словами, у рамках підготовки до зими у місті щороку оновлювали понад 25 км мереж.

«Якби не війна, то цього року ми знову б переклали не менше. Але військова агресія внесла корективи у ці плани, і сьогодні наші бригади займаються численними ремонтами та відновленням водопровідних мереж, а перекладання виконуємо лише у критичних випадках, на тих аварійних трубопроводах, що багаторазово пошкоджені та протікають», — зазначив Микола Завада.

За його словами, у пріоритеті бригад — перекладання технічно зношених водоводів та внутрішньобудинкових мереж, транзитних трубопроводів та «лежаків», які проходять через підвальні приміщення житлових будинків та будівель.

Це зумовлено тим, що під час обстрілів підвали часто служать укриттями для харків’ян, тому важливо, щоб там було сухо та комфортно.

Також Микола Завада нагадав, що в червні майстри підприємства усунули 210 аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання та впорядкували 336 оглядових колодязів.

Зокрема, бригади виконали кілька планових перекладань водоводів на вул. Сіриківській (замінили 96 м мереж), вул. Власенка (70 м), вул. Лозівській (40 м), вул. Великій Панасівській (36 м) та по вул. Станційній (20 м).

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: