Ізюмські «Пункти Незламності» продовжують оснащувати усім необхідним — ХОВА

16:26  |  23.12.2022
Ізюмські «Пункти Незламності» продовжують оснащувати усім необхідним

Фото: kharkivoda.gov.ua

У деокупованому Ізюмі працюють 4 «Пункти Незламності». Про це повідомили в Харківській ОВА.

Приміщення оснащені генераторами, мають запас продуктів харчування та медикаментів. До «Пунктів Незламності» подали централізоване опалення. На випадок аварій є буржуйки та дрова, аби люди мали змогу обігрітися.

«Червоний Хрест» передав меблі і продукти харчування саме для цього Пункту. Бракує тільки Starlink, щоб він був повністю оснащений. Ми чекаємо на них, невелику партію. І сподіваємось, що майже всі «Пункти Незламності» по Харківській області будуть мати Starlink і доступ до Інтернету», — зазначив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.

Одночасно такий «Пункт Незламності» може вмістити до 100 людей. Нині у місті є світло. Тож, розповідають місцеві, до Пункту ходять, аби обігрітися та поспілкуватися із сусідами.

«Зараз у будинках майже все є – вода, тепло, газ і світло. Люди ходять, але не багато. Ми тут у холодні дні гріємось та із сусідами спілкуємось. Пункт оснащений усім необхідним. Зручно та спокійно», — розповідає місцевий житель Олександр Шидловський.

На Харківщині вже облаштовано 305 «Пунктів Незламності», готових до цілодобової роботи. Знайти найближчий можна на сайті nezlamnist.gov.ua або за допомогою чат-боту @nezlamnistbot.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: