Ігор Терехов — Норману Фостеру: Харків – місто з європейськими амбіціями

13:59  |  25.05.2022
Нюрнберг поможет Харькову приобрести электробусы - Терехов

Фото: city.kharkov.ua

Новий Генеральний план міста Харкова має випередити час та відповідати потребам майбутніх поколінь. Про це заявив Харківський міський голова Ігор Терехов під час зустрічі з британським архітектором Норманом Фостером та його командою.

Він зазначив, що місто потребує створення даун-тауну, сіті-центру та будівництва нових житлових мікрорайонів, а також сучасної транспортної інфраструктури.

«Все має бути продумано на багато років наперед, щоб відповідало потребам наступних поколінь. Харків – це унікальне місто із європейськими амбіціями. І для нас дуже знаково, що над створенням нового Генерального плану працює такий пул архітекторів», — наголосив мер Харкова.

Також у зустрічі взяла участь заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська. За її словами, Харків завжди був зразковим містом і залишається таким навіть за умов війни.

Крім того, вона висловила впевненість, що після відновлення Харків також стане взірцем реалізації найкращих світових практик містобудування та прикладом для інших міст.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: