Ігор Терехов анонсував запуск нових проєктів для підтримки бізнесу

20:50  |  24.04.2024
Бізнес

У Харкові впровадять кілька нових проєктів, спрямованих на підтримку місцевих підприємців. Про це сьогодні, 24 квітня, на своїх сторінках у соціальних мережах повідомив міський голова Ігор Терехов. Мер зазначив, що постійні атаки російського агресора серйозно ускладнюють життя харківському бізнесу.

«Тільки сьогодні внаслідок нічного обстрілу постраждало два кафе та дві великі офісні будівлі, де працюють десятки компаній.  Тому спільно з нашими постійними партнерами — USAID та WNISEF — ми впроваджуємо ще кілька нових проєктів, спрямованих на підтримку місцевих підприємців», — повідомив Ігор Терехов.

Перший проєкт «Quiсk Help», за словами мера, дозволить представникам бізнесу на конкурсних умовах отримати генератори та станції «Starlink». Це забезпечить їх безперебійним зв’язком та надасть можливість працювати під час аварійних відключень електроенергії. У подальшому учасники цього проєкту отримуватимуть й інші види допомоги. Зареєструватися можна за посиланням.

Другий проєкт — «Купуй Харківське». Він складається з кількох етапів: проведення досліджень товарів і послуг місцевих підприємців, розробка стратегії їх просування, а також створення інструментів для збільшення обсягів продажів. Долучитися до проєкту зможуть усі охочі представники місцевого бізнесу, щойно будуть  напрацьовані перші практики.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: