Художника-постановника з Харкова, який розробляв макети листівок та відео-ролики для підняття бойового духу окупантів, засуджено до 10 років тюрми

12:13  |  03.01.2023
Художника-постановника з Харкова, який розробляв макети листівок та відео-ролики для підняття бойового духу окупантів, засуджено до 10 років тюрми

Фото: facebook.com/ssu.kharkiv

Служба безпеки зібрала неспростовні докази вини чоловіка, який добровільно пішов на співпрацю з державою-агресором. За даними оперативників, зловмисником виявився художник-постановник одного з місцевих каналів Харківщини. Про це повідомили в Управлінні СБУ в Харківській області.

Використовуючи 20-річний досвід у художній сфері, колаборант розробляв макети листівок та відеоролики спрямовані на підтримку зовнішньої політики держави-агресора та підняття бойового духу збройних сил рф на території України.

Протиправну діяльність «Z-пропагандист» організував у взаємодії зі своєю донькою, яка мешкає на території рф та має знайомих в осередку силових структур та пропагандистів країни-агресора.

Агітаційні напрацювання батька, донька надсилала на адреси міністерства оборони рф та ряду пропагандистів рф, з метою їх поширення серед окупантів.

Також, послугами пропагандиста скористалось міністерство оборони рф та навіть висловили йому подяку за активну пропутінську позицію.

На підставі зібраних доказів, фігуранта визнано винним за ч. 2 ст. 28, ч. 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України та засуджено до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій на 10 років.

Розслідування проводили слідчі СБУ Харківської області за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: