Хотів «купити» довідку переселенця: на спробі дати хабар викрито мешканця міста Первомайський на Харківщині

16:12  |  27.07.2022
полиция

У липні 2022 року мешканець міста Первомайський звернувся до Біляївської сільської ради, щоб отримати довідку про взяття його на облік як внутрішньо переміщеної особи та надалі щомісячно отримувати передбачену законодавством грошову допомогу. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Однак у чоловіка не було відмітки про реєстрацію місця проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої ним здійснено внутрішнє переміщення. Заявнику в отриманні довідки відмовили через відсутність підстав для її видачі.

Отримавши відмову, чоловік вирішив піти іншим — незаконним — шляхом. За декілька днів він знову прийшов до заступника голови сільської ради та поклав йому на стіл 5 тис. грн, щоб усе ж таки отримати довідку переселенця.

Однак посадовець відразу повідомив правоохоронців про факт пропозиції та спроби надати йому неправомірну вигоду.

За процесуального керівництва прокурорів Первомайського відділу Лозівської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру 37-річному чоловіку за фактом пропозиції надати неправомірну вигоду службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).

26 липня чоловіку повідомлено про підозру.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: