«Харківводоканал» відновлює водопостачання у всіх районах міста

13:20  |  15.11.2022
«Харківводоканал» відновлює водопостачання у всіх районах міста

Фото: city.kharkov.ua

Бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» 15 листопада почали усунення 13 пошкоджень на трубопроводах холодної води. У роботах залучена 21 бригада. Найбільший обсяг ремонтних робіт планується виконати у Новобаварському, Київському та Індустріальному районах.

Напередодні бригади ліквідували 8 пошкоджень на ділянках трубопроводів і облаштували 12 оглядових колодязів. Лише у Новобаварському районі ліквідували п’ять позаштатних ситуацій на водоводах і ще три — в Основ’янському.

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Київського району Віталій Чупандін, зокрема, учора ремонтники усунули аварійну ситуацію на водоводі діаметром 400 мм на вул. Матюшенка.

«Роботи тривали до пізнього вечора, і о 22:00 водопостачання споживачам було повністю відновлене. Сьогодні районні бригади закінчують реконструкцію цієї ділянки трубопроводу з подальшим благоустроєм місця розриття. Також ведуться ремонтні роботи на аварійній ділянці зовнішніх мереж на вул. Валентинівській. Водопровідне господарство житлового масиву Салтівка — на особливому контролі», — зазначив Віталій Чупандін.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: