«Харківводоканал» перерахує нарахування за останні три місяці

18:55  |  03.06.2022
«Харківводоканал» перерахує нарахування за останні три місяці

Фото: city.kharkov.ua

КП «Харківводоканал» відновлює сплату за послуги водопостачання та водовідведення з 1 червня. Як повідомив генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов, усі нарахування на період дії пільг для абонентів з 24 лютого до травня включно обов’язково перерахують.

«Харків поступово повертається до звичайного життя, а тому містяни мають із розумінням поставитися до відновлення оплати комунальних послуг. Протягом 100 днів військових дій наші працівники у складних умовах, й незважаючи на значні руйнування, продовжували забезпечувати харків’н послугами водопостачання та водовідведення. Завдяки підтримці міського голови, а також допомозі підприємств України нам вдалося повністю контролювати ситуацію і не допустити кризи. Але життєві та економічні реалії такі, що для подальшої стабільної роботи підприємства, відновлення та належної підготовки комунікацій та об’єктів до осінньо-зимового періоду потрібні відповідні кошти», — зазначив Віталій Панов.

За його словами, протягом усього пільгового періоду підприємство робило відповідні нарахування за надані послуги, які відображалися в особистому кабінеті абонентів. Це пов’язано з виробничою діяльністю, нарахуванням заробітної плати працівникам аварійних бригад та інших служб.

«Хочу подякувати тим харків’янам, які знайшли можливість погасити заборгованість, що існувала до 24 лютого, і здійснювали оплату в пільговий період. Зазначу, що ці кошти перейдуть у рахунок майбутніх платежів, що буде відображено у квитанціях», — наголосив Віталій Панов.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що підприємства житлово-комунального господарства міста Харкова з 1 червня відновили нарахування плати за послуги, що надаються.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: