«Харківводоканал» інформує про оплату послуг

15:57  |  07.12.2022
«Харківводоканал» інформує про оплату послуг

Фото: city.kharkov.ua

Харків’яни, які повертаються до міста, можуть звернутися до абонентного відділу свого району з питань оплати послуг водопостачання та водовідведення. Як повідомив 7 грудня заступник директора Департаменту збуту по роботі з абонентами — фізичними особами КП «Харківводоканал» Сергій Рязанцев, проконсультуватися можна телефоном або особисто.

Час роботи — з 8:00 до 17:00, крім суботи та неділі. Обідня перерва — з 12:00 до 12:45.

«Пред’явити потрібно паспорт та код. Якщо житло вам не належить — візьміть довіреність. Якщо не встигли переоформити рахунок — документ на володіння приміщенням. При собі потрібно мати довідку ВПО або підтвердження про перетин кордону від прикордонної служби. Коли є якісь інші документи, бажано також надати їх. Після цього наші співробітники зроблять перерахунок за надані послуги, починаючи з числа, коли абонент повернувся на місце проживання», — зазначив Сергій Рязанцев.

За його словами, на підприємстві є бомбосховища, куди можна спуститися під час повітряної тривоги.

У «Харківводоканалі» нагадали, що раніше було ухвалене рішення щодо застосування з 24 лютого по 30 травня 2022 року пільг для споживачів, і всі нарахування за цей період не підлягають сплаті.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: