Харківські лікарні та госпіталі отримають 90 найменувань медичних препаратів від благодійників із США

11:20  |  25.06.2022
Харківські лікарні та госпіталі отримають 90 найменувань медичних препаратів від благодійників із США

Фото: kharkivoda.gov.ua

Медичні препарати широкого спектра дії на загальну суму 113 млн грн розподілили серед 7 регіонів України. З цього загалу Харківщина отримала ліки на суму 40 млн грн. Про це повідомили в пресслужбі Харківської ОВА.

Лікарські засоби вдалося передати українській стороні завдяки співпраці БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» та американської благодійної організації «Дірект Реліф».

Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов подякував за необхідні лікарські препарати народному депутату України Євгену Пивоварову.

«Ці ліки будуть направлені до 20 медичних закладів Харківської області та м. Харкова. І це лише перший етап – перший транш. Дуже важливо об’єднуватися тут на місці народним депутатам, благодійникам і волонтерам, щоб спільними зусиллями йти до нашої спільної, дуже очікуваної перемоги», – сказав Олег Синєгубов.

Директорка благодійної організації Анастасія Пивоварова підкреслює, що серед основних позицій лікарських засобів є ліки для онкохворих, кровоспинні, заспокійливі, антибактеріальні ліки, інгалятори тощо. Додатково завезено медичні окуляри, тести на COVID-19, шовний матеріал для операцій.

Анастасія Пивоварова говорить, що ліки будуть надходити від американських благодійників до кінця року. При цьому найменування лікарських препаратів, які потрібні пацієнтам Харківщини, узгоджуються через профільний Департамент ОВА.

«Яскравий приклад волонтерської допомоги – це робота БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова». Нам важливо співпрацювати разом в одній команді з начальником ХОВА, нашим лідером, представником Президента Олегом Синєгубовим. Особливо у воєнний час разом йти до перемоги», – зазначив народний депутат України Павло Сушко.

«Наш Харків – це місто герой, тут поруч проходить лінія фронту. Я дуже дякую всім захисникам за те, що стримали й продовжили давати відсіч ворогу. Я дякую очільнику ОВА Олегу Синєгубову й нашій команді за спільну працю 24/7. Саме завдяки цьому ми маємо змогу передати такі потрібні нашим воїнам та цивільним ліки», – наголосив народний депутат України Євген Пивоваров.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: