Харківська волонтерка отримала нагороду від гвардійців

13:59  |  08.06.2022
Харківська волонтерка отримала нагороду від гвардійців

Фото: facebook.com/ngu.east

Харків’янка Анжела Денисенко отримала відзнаку “За співпрацю” від Командувача Національної гвардії України. Про це повідомило Східне оперативно-територіальне об’єднання Нацгвардії.

Повідомляється, що пані Анжела — відома харківська волонтерка, викладачка та артистка. Входить до волонтерської групи “Help Army”, організатор “Музичного батальйончика”, який за час свого існування побував в усіх гарячих точках охопленого війною Донбасу.

Пані Анжела допомагає українським захисникам з літа 2014 року. З моменту повномасштабного вторгнення її група значно наростила обсяги допомоги українським бійцям, зокрема й гвардійцям.

“Може це буде якось патетично звучати, проте 2014-й рік відкрив мені очі на мій народ. Раніше, коли я думала над питанням, а хто захистить нашу Батьківщину, я не знаходила відповіді. Прийшла війна, і відповідь з’явилась: з аморфного пацифістичного населення раптово народились Герої – неймовірно сміливі чоловіки та жінки. Ось ця нагорода, це скоріше навіть не мені, а всім тим, заради кого ми працюємо – нашим бійцям. Без них — не було б нас — волонтерів. Я сприймаю цю нагороду як визнання заслуг моїх побратимів та посестер. Це ж неймовірні люди! Вони не знають ні дня спочинку і жодної вільної хвилинки; збирають пакунки для наших військових; дістають те, що здавалось неможливо дістати; доставляють гуманітарну допомогу, евакуюють людей, просто віддають своє серце нашим Захисникам. Ми Вас всіх обіймаємо та молимось за Вас повсякчас”, – подякувала пані Анжела військовим.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: