Харківська ОВА отримала 2 мобільні електросирени “Pavian”

20:10  |  04.06.2022
Харківська ОВА отримала 2 мобільні електросирени “Pavian”

Фото: kharkivoda.gov.ua

Електронні сирени області передала словацька компанія “Telegrafia”, що є провідним виробником передових продуктів у галузі оповіщення.

Через ДСНС України та свого партнера в Україні ТОВ “АСТЕЛ-ПРОЕКТ” компанія безкоштовно передала Харківській обласній військовій адміністрації 2 мобільні електронні сирени власного виробництва “Pavian”.

“Це нове покоління електронної сирени, воно є топовою лінійкою передових електронних пристроїв оповіщення та повідомлення “Telegrafia”. Дана розумна модульна електронна сирена 4-го покоління призначена головним чином для великих складних систем оповіщення та повідомлення, які вимагають витончених методів управління та ефективного контролю стану сирени”, — повідомили в ГУ ДСНС України у Харківській області.

Рятувальники зазначають, що така підтримка від словацьких партнерів реально стане в нагоді і допоможе ефективніше протистояти російській агресії та зберегти тисячі людських життів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*

  1. Krystal want to meet you! Click Here: https://dreamgirl22.page.link/H3Ed?hs=23e9457b1d760dd8ea8bc65f73241c81& 4:24 | 06.06.22

    jf8h3o

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: