Харківська область цілодобово працює над посиленням своїх оборонних рубежів — Синєгубов

12:17  |  29.07.2022
За 5 місяців ми зламали усі плани путіна та росії. За 150 діб росіяни Харків не взяли. І не візьмуть - Синєгубов

Фото: kharkivoda.gov.ua

Відповідаючи на запитання в ефірі Національного телемарафону щодо можливого відновлення наступу рф на Харків, начальник ХОВА запевнив, що Харківщина готова до розвитку будь-якого сценарію на військовій арені.

“Ми чітко розуміємо, що ворог із початку масованої агресії на території України не полишив ідеї щодо окупації Харкова і Харківської області. Ми до цього готуємося 24 години на добу, працюємо над посиленням наших оборонних рубежів, фортифікаційних, інженерних споруд. Співпрацюємо з нашими військовими і чітко розуміємо, що наші захисники свої позиції тримають”, — повідомив Олег Синєгубов.

Він зазначив, що наразі ведуться активні бойові дії на півночі, північно-східному і південно-східному напрямках Харківської області. При цьому ворог несе значних втрат, відступає на свої раніше зайняті позиції.

“Ми готові до розвитку будь-якого сценарію на військовій арені нашої області. Перебуваємо у постійній комунікації з Офісом Президента, Урядом. Абсолютно всі об’єдналися в єдиний фронт — забудовники, підприємці, волонтери зараз працюють на нашу спільну перемогу”, — підкреслив начальник обласної військової адміністрації.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: