Харківщина отримала від Фундації Олени Зеленської та МОЗ 10 машин швидкої допомоги

18:38  |  04.07.2024
Харківщина отримала від Фундації Олени Зеленської та МОЗ 10 машин швидкої допомоги

Фото: kharkivoda.gov.ua

Автомобілі вирушать до відділень «екстренки» у місті Харкові, а також Дергачівській, Ізюмській, Красноградській, Чугуївській, Лозівській та Валківській громадах. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Хочу подякувати всім працівникам екстреної медичної допомоги Харківської області за важливу роботу, яку ви в умовах воєнного стану виконуєте щодня. Пишаємося вашою стійкістю і професіоналізмом. Для покращення умов праці та більшої ефективності надання послуг від Фундації Олени Зеленської, за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та платформи UNITED24 передаємо 10 сучасних машин швидкої допомоги з обладнанням. Дякуємо першій леді України за увагу до Харківщини та МОЗ за підтримку медичної сфери регіону», – сказав Синєгубов.

За словами директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Харківській області Віктора Забашти, машини обладнані повним комплектом сучасних засобів надання послуг пацієнтам.

«Новий транспорт стане вагомою підтримкою спроможності наших відділень у громадах. Через збройну агресію окупантів автопарк сильно страждає. Всього за поточний рік на Харківщині було пошкоджено 25 «швидких», за весь період повномасштабної війни – понад 100 транспортних засобів», – зазначив Віктор Забашта.

Під час заходу Олег Синєгубов відзначив 11 працівників Центру екстреної медичної допомоги почесними грамотами та подяками начальника Харківської обласної військової адміністрації.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: