«Харківміськліфт» відпрацював понад 18,5 тисячі заявок мешканців

12:56  |  28.05.2022
«Харківміськліфт» відпрацював понад 18,5 тисячі заявок мешканців

Фото: city.kharkov.ua

Співробітники КСП «Харківміськліфт» готують мережі до роботи в осінньо-зимовий період та усувають аварії, що виникли внаслідок обстрілів. Як повідомили на підприємстві, працівники часто виконують завдання — відновлення світла, запуск ліфтів, ремонт електромереж та ліфтів, попри небезпеку.

«Під час обстрілів небезпека може застати наших працівників будь-де, але вони повертаються на об’єкти й усувають пошкодження», — зазначили в КСП «Харківміськліфт».

Так, з 1 березня по 20 травня працівники дільниць з технічного обслуговування внутрішньобудинкових електромереж відпрацювали 18 700 заявок містян, з них спільно з фахівцями районних електромереж — 17 434 заявки, які стосувалися усунення аварій після обстрілів.

Також робітники готують електромережі житлових будинків комунальної форми власності до роботи в осінньо-зимовий період. Наприклад, наразі вже замінили аварійний ввод у пров. 2-му Таганському, 3, виконали ремонт на електромережах в підвалі на вул. Балбачана, 50, ремонт щитку по вул. Муратова, 30.

«Для виконання заявок спеціалісти нашого підприємства часто використовують власний транспорт. З такими людьми Харків не перемогти», — зазначили в КСП «Харківгорліфт».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: