Харків’янин за 4000 доларів робив для росіянина паспорт громадянина України для проведення підривної діяльності

17:06  |  28.07.2022
Росіянин за 4000 доларів замовив у харків'янина паспорт громадянина України для проведення підривної діяльності

У лютому 2022 року росіянин зустрівся з 41-річним харків’янином з метою отримання паспорта громадянина України з пропискою у місті Донецьк для проведення підривної діяльності на шкоду суверенітету України. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Харків’янин, який у минулому працював податківцем у Донецьку, повідомив, що він зможе вплинути через свої «зв’язки» на осіб, уповноважених на прийняття рішень щодо виготовлення та видачі паспорту.

Чоловік зазначив, що вказана «послуга» для громадянина сусідньої держави буде коштувати 4000 доларів США, на що той погодився. Згодом росіянин надав фотокартки та гроші у сумі 3000 доларів США і повідомив, що другу частину суми передасть згодом.

Пізніше ділок подзвонив своєму клієнту та сказав, що паспорт буде готовий через декілька днів і що він очікує на другу частину суми, яку росіянин має віддати при їх зустрічі.

28 липня при передачі паспорта харків’янина викрили у місті Жовті Води Дніпропетровської області.

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова викрито 41-річного харків’янина на прийнятті пропозиції та одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаного з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Правоохоронцями буде надана кримінально-правова оцінка діям інших фігурантів вказаного кримінального провадження.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: