Харків’яни продовжують отримувати гуманітарну допомогу

14:44  |  24.05.2022
Харків’яни продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Фото: city.kharkov.ua

Точки видачі гуманітарної допомоги продовжують працювати у різних районах Харкова. Про це повідомили в пресслужбі мерії Харкова.

Зокрема, продуктові набори, засоби гігієни та дитяче харчування, в тому числі продукцію міської молочної фабрики-кухні, щодня отримують жителі Індустріального району.

Також гуманітарну допомогу надають жителям Основ’янського району. У пунктах видачі  харків’яни отримують продукти харчування, засоби гігієни, одяг та медикаменти.

Крім того, допомога надається адресно. Особлива увага приділяється ветеранам війни та праці, багатодітним і малозабезпеченим родинам, а також громадянам, які не мають змоги пересуватися самостійно.

Забезпечують гуманітарною допомогою і жителів Новобаварського, Салтівського, Слобідського та Немишлянського районів. Зокрема,  сьогодні отримати продуктові набори мали змогу жителі Нових Будинків.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*

  1. Валерий 17:25 | 24.05.22

    Повідомлення досить далеко від реального стану справ. Кількість точок видачі скорочується з кожним тижнем, а волонтери які раніше привозили продукти кажуть, що хм нема чого возити, бо склади порожні.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: