Харків’яни отримали від обладміністрації металопластикові вікна

16:27  |  26.12.2022
Харків’яни отримали від обладміністрації металопластикові вікна

Фото: kharkivoda.gov.ua

Понад 800 квадратних метрів віконних конструкцій передала ХОВА жителям Салтівського району, чиї квартири постраждали навесні від російських обстрілів.

Вікна придбали на кошти з резервного фонду держбюджету, які область отримала для ліквідації наслідків бойових дій. Так, на закупівлю віконних блоків, ОСБ-плит, профнастилу і піску передбачили 180 мільйонів гривень.

«Ми продовжуємо допомагати жителям Харківщини відновлювати житло після російських обстрілів. Так, певні будівлі потребують капітальних робіт. Але ті, де зараз можливо встановити вікна і це дозволить людям повернутися додому, максимально забезпечуємо наявними у нас матеріалами», – зазначив заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам.

Наприкінці минулого тижня ХОВА зробила першу доставку вікон саме харків’янам – всього передали понад 800 квадратних метрів блоків. До кінця року планується ще доставити понад 5500 квадратних метрів вікон для жителів Харкова та 1600 – у Харківський район.

До цього 4800 квадратних метрів віконних блоків уже передали у Чугуївський, Куп’янський та Ізюмський райони.

Крім того, для ремонту пошкоджених від обстрілів будинків в усі райони області доставляли ОСБ-плити та профнастил. Зокрема, будматеріали отримали жителі Дергачівської, Роганської, Малоданилівської, Циркунівської, Липецької, Балаклійської, Борівської, Куп’янської, Великобурлуцької, Шевченківської, Золочівської та інших громад Харківщини, які найбільше постраждали від агресії рф.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: